Rodzaje złączy piaskarki Prophy-Mate NSK

Rodzaje złączy piaskarki Prophy-Mate NSK
2 min read
26 September 2022

Choroby przyzębia, to częsty problem, z którym zmagają się pacjenci. To poważna choroba, która nieleczona może doprowadzić do całkowitej utraty zębów jaki innych powikłań ogólnoustrojowych.

Niezależnie od producenta czas oczekiwania może się wydłużyć do 2/4 tygodni.

Piaskowanie zębów jest zabiegiem dentystycznym, polegającym na usuwaniu osadów nazębnych oraz brzydkich, nieestetycznych przebarwień. Firma NSK wprowadziła na rynek linię piaskarek Prophy-Mate Neo, które można dopasować do systemów najbardziej popularnych, znanych i cenionych producentów końcówki stomatologiczne.

Rodzaje złączy piaskarki Prophy-Mate NSK:

Prophy-Mate NEO-M4 - na rękaw Midwest
Prophy-Mate NEO-PTL - na szybkozłączkę NSK
Prophy-Mate NEO-BA - na szybkozłączkę Bien-Air
Prophy-Mate NEO-WH - na szybkozłączkę W&H
Prophy-Mate NEO-KV - na szybkozłączkę Kavo
Prophy-Mate NEO-SR - na szybkozłączkę Sirona


Piaskarka Prophy-Mate Neo NSK jest piaskarką znaną i cenioną przez użytkowników. Łączy w sobie kształt i funkcjonalność, co sprawia że obsługa jej jest bardzo prosta. Piaskarka posiada 2 dysze ustawione pod kątem 60° i 80°, które zwiększają wydajność pracy i czyszczenia. Doskonałe wyważenie i lekka, kompaktowa komora na proszek, sprawiają że praca z nią jest bezproblemowa. Urządzenie jest wyjątkowo ergonomiczne - lekka i zwarta konstrukcja, ogranicza zmęczenie dłoni i nadgarstków, co przekłada się na większą precyzję wykonywanych zabiegów.

Piaskarki stomatologiczne posiada podwójne przeguby, zapewniające płynne obracanie o 360° nawet przy dużym ciśnieniu powietrza. Delikatny ruch palców reguluje kąt dyszy. Prophy-Mate Neo, przystosowana jest do pracy z dyszami o kącie 60° i 80° co przekłada się na maksymalizację wydajności pracy. Dysza 60° polecana jest szczególnie do obszarów zębów trzonowych i powierzchni okluzyjnej. Dysza 80° sprawdza się przy zębach przednich. Połączenie tych cech - obrotowego złącza oraz dwóch dysz - umożliwia pracę bez ograniczenia widoczności pola zabiegowego.

 

Zastosowanie:

usuwanie plam
usuwanie przebarwień
wytrawianie szkliwa
wytrawianie zębiny
wytrawianie porcelany
czyszczenie

jak wybrać fotel dentystyczny?
Czym kierować się podczas wyboru unitu stomatologicznego?

In case you have found a mistake in the text, please send a message to the author by selecting the mistake and pressing Ctrl-Enter.
shangmikoude 0
Joined: 1 year ago
Comments (0)

    No comments yet

You must be logged in to comment.

Sign In / Sign Up